Skip to content

Çilingir,Kale Çilingir,Kale kilit,Kapı Kiliti,Kasa Açma,Tekay Hidrolik

Anasayfa Kale Kilit Çelik Kapı Kilitleri
Çelik Kapı Kilitleri PDF Yazdır e-Posta
çelik kapı kilidi
Kale çelik Kapı kilidi kod (252 R) Modeli Kalenin çelik kapılarında  ve Piyasadaki satılan çelik kapılarda kullanılmaktadır silindir kısmı Normal Anahtar ve Bilyalı tabir ettiğimiz Anahtar göbek sistemiyle kullanılır Kilit dil mekanizması sağa ve sola Açılan kapılara göre ayarlanabilir.
çelik fişeli kilit 252 rl
Kale kilidin  Yeni Çıkarmış olduğu kod (252 RL) modeli Çelik kapı kilidi Kasa Anahtarlı olup  Dışarıdan matkapla delinmelere karşı çelik levhayla koruma Altına Alınmıştır kapınızda güvenle yıllarca kullanabilirsiniz.
multi sistem 256
Kale kilit (256 R) Multi Sistem modeli 14 Lü Sistem tabir ettiğimiz çelik kapı kilidi,silindirlerin Dışına çelik rozet takılmaktadır Silindir modelleri Bilyalı ve Cerman Barel olarak (2) değişik modelde kullanılır Merkezi kilit sistemidir bütün hareketli Miller çalışırken aynı Anda kilitleme vazifesi görür.
  kancalı sistem 276
      Kale Champion Çelik Kapı Kilidi kod (276) 
çelik kapı emniyet kilidi 257
Kale Çelik kapı Emniyet Kilit sistemi kod (257)
Kilit Mil sistemi (3) Milli 3 turludur Bilyalı silindir ve Cerman Anahtar modelleriyle çalışır.
                     
kancalı 262 R
  Champion Monoblok Çelik Kapı kilidi kod (262 R)
Emniyet kilidi kancalı 267
Champion Plus Kancalı Emniyet Kilidi Kod (267) Gövde Çelik galvaniz kaplamalı Ayna çelik krom kaplamalı - Sürgüler 13 mm kalınlık Çelik kancalar Tek Turlu Krom Kaplamalı Rozet Delinmeye karşı mukavim sertleştirilmiş çelik Sarı Nikel kaplamalı.
  İtonun 14 Lü sistem  Çelik  Kapı kilit sistemi Barel sistemleri (2) modelde çıkar Ambalajından 68 mm ve 90 mm Barel sistemleri Arkadan topuzlu,Tokmaklı,Tabir Ettiğimiz silindir barel sistemleridir Bilyalı Göbeklerde (5) Anahtarlıdır Cerman Göbeklerde (3) Yedek Anahtar çıkar
çelik kapı rozet
Çelik Kapı Rozet sistemidir Dışarıdan Silindirinizi Koparmalara karşı Tam güvenlik sağlar Rozet Takılıyken Hırsız silindire hiç bir şekilde ulaşamaz dolasıyla hırsızlık olayları barel silindirleri koparmak suretiyle gerçekleştiği için kapınızda rozet yoksa en kısa zamanda taktırın yarın belki çok geç olabilir Yeni çıkan yeni model çelik kapıların hepsinde rozet sistemi vardır.
çelik kapı emniyet kelepçeleri
Emniyet kelepçesi  Kod (190/190 K/190 N/)
Renk seçenekleri Elektrostatik Sarı ,Krom kaplamalı,Saten nikel kaplamalı,Prinç kaplamalı,Antik bakır kaplamadır.
                              
                                 Kilit Çeşitleri Hakkında bilgiler
Bu sayfada görmüş olduğunuz ürünler mevcut yeni çıkan çelik kapılarda kullanılan kilit sistemleridir Bu ürünlerden Ahşap veya çelik kapılarınıza (2) inci bir Emniyet kilidi taktırmaya kalktığınız zaman ebat ve gövde itibariyle uymayabilir çünkü Eski sistem kilit mekanizmaları daha küçük ve dar kilit sistemleridir.
                                                                                            
                                                                                           
Sıfırdan Özel Ahşap veya Çelik kapı yaptırmayı düşünürseniz taktırmadan evvel Anahtarcınızdan Emniyet kilit sistemleri hakkında fikir alabilirsiniz Neden?Çünkü Fiam kilit tabir ettiğimiz bir diğer adı (çivi anahtar)emniyet kilitlerini günümüz itibariyle Hırsızlar çok rahat bir şekilde kapınız zorlamadan matkapla delmeden basit bir şekilde açıyorlar.
                                      Fiam kilit göbeğifiyam kilit göbeğidir

 

Bir diğer önemli konuda müşterilerimiz kapılarının önüne perforje kapı tabir ettiğimiz ilave (2) inci bir kapı taktırıyorlar güvenli olsun diye ama malesef kapıyı yapan demirci ustalarıda bu kilit sistemlerinden kullanıyor hırsızların açtığını bilmeden? onlar çilingir değilki piyasayı nasıl takip edicek hangi sistem çıktı nasıl çalışıyor hırsız açabilirmi açamazmı tabi hırsızlık olunca ?             
                                                          
                 
Dolayısıyla hem paranız boşa gidiyor hemde manevi yönden çok rahatsız bir hal  alıyor sizlerden ricamız Anahtar kilit işlerinizi yaptırırken işinde uzman sanatkar ustalardan fikir ve görüşlerini mutlaka alın sizi her zaman doğru yöne yönlendireceklerdir saygılarımla Emin Usta Anahtarcı yetiş.
birini seçebilirsiniz
 

Copyright © 2005 - 2017 Çilingir,Kale Çilingir,Kale kilit,Kapı Kiliti,Kasa Açma,Tekay Hidrolik. Duzenlemeteknokom internet | Powered by
Online Çilingir Tüm hakları saklıdır,kopyalanması yasaktır.